Sportowe chlapacze

   Ciekawym dodatkiem, upodobniającym auto do rajdówek, są kolorowe chlapacze. W ofercie Jacky’ego można je dostać w następujących kolorach: białym, czerwonym, żółtym i niebieskim. W jednym komplecie znajdują się dwa chlapacze, przeznaczone raczej do dużo większych aut. Można z nich spokojnie wyciąć cztery pasujące do małego fiata. Na rysunku pokazałem  moją propozycję cięcia. Ciąć można dobrymi nożyczkami, czy też ostrym nożem. Dla tych, którzy chcą kupić sobie chlapacze bardziej firmowe ciekawą propozycją mogą być  Sparco. Są one mniejsze, więc trzeba kupić od razu cztery. Wyglądają one bardzo fajnie, ale są delikatniejsze (cieńsze) i nie wiem jak będą się sprawować po założeniu do auta. 

Aluminiowa nakładka na hamulec ręczny

   Do kompletu z gałką dźwigni zmiany biegów dobrze komponuje się nasadka na hamulec ręczny. W Jackym oferują je w dwóch wzorach pasujących do małego fiata. Pierwszy to cała nakładka aluminiowa z 2-ma czarnymi pierścieniami, a drugi - ze środkiem wyłożonym kolorową skórą (czarna, czerwona, żółta). Ich wewnętrzna średnica to 200 mm, więc idealnie pasują na hamulec małego fiata. W komplecie z nakładką otrzymujemy kluczyk (taki sam jak przy gałce zmiany biegów), za pomocą którego możemy dokładnie dokręcić nasz nowy nabytek.

   Na koniec muszę napisać kilka słów pochwały pod adresem firmy Jacky. Kiedy kupowałem powyższe atrybuty zeszliśmy jakoś w rozmowie ze sprzedawcą na temat obłażącego chromu z mojej gałki. Gość powiedział, że jest to prawie niemożliwe, żeby obłaziło :) i powiedział, żebym ją przyniósł z auta i pokazał. Od razu też zadzwonił do technologa firmy, który przyszedł z produkcji. Po oględzinach bez problemu wymienili mi ją na nową mimo, że nie miałem przy sobie żadnego paragonu, a trochę w aucie też ją przecież miałem. Wydaje mi się, że takie podejście do klienta świadczy o profesjonalizmie firmy i poważnym traktowaniu klienta. Z pewnością wrócę do nich jeszcze po inne drobiazgi. Szkoda, że nie wszyscy tak traktują klientów, bardzo często zapominając o nich po ich wyjściu za drzwi.

{RMC}

góra strony

STRONA GŁÓWNA | UAKTUALNIENIA | GALERIA | LITERATURA | SKLEP | KSIĘGA GOŚCI | FORUM | LINKI